Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodnik na ul Ruczaj!
w tym roku ją będą kończyć
jeżyk - wierzysz w to że nasz Pan radny się pojawi na forum wogóle jeszcze? Moim zdaniem forum było tylko jego narzędzien do nagłośnienia istnienia swojej osoby wśród mieszkańców - te jego wywody o ekonomii, których z czasem oechciało mi się komentować. Że należę do PO, ale się z nimi nie do końca zgadzam... blablabla...
Moim zdaniem to co odstawił już teraz to żenada.
oczywiście Zambidis, że nie wierzę. Żadnemu politykowi nie wierzę. Robią tylko szumowinę wokół siebie, żeby dostać się do koryta.
Na stronie naszego "ambitnego" i "sumiennego" radnego nadal cisza - zero aktualizacji. A sam pisał: "Wszelkie informacje związane z moją działalnością w radzie dzielnicy będą na bieżąco publikowane na mojej stronie." - Wniosek z tego, że jego działalność od ponad miesiąca = zero! Big Grin Jak widać już nie tylko na nasze forum się wypiął, ale nawet nie chce mu się nic pisać na swojej www - żenada.
Rzeczywiście... jak sobie pomyślę ilu urzędników bierze pensje z naszych podatków i w podobny sbosób traktują swoje obowiązki, to aż mnie krew zalewa.
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
A może ktoś napisze maila do szanownego pana radnego? Ja niestety się do tego nie nadaję, bo znowu usłyszę pseudoargumenty, o tym jakich mamy genialnych polityków i całą administrację naszego rządu, dzięki któremu mamy gigantyczny dług publiczny i rosnące podwyżki wszyskiego co się da.
I co z dalszym remontem ulicy??? hmm?
zapewne nic. i nie łudźcie sie ze urzędasy sobie cos robia z postow anonimowych uzytkownikow jakiegos tam forum.
potrzebny czlowiek czynu, ktory im tam narobi takiego biurokratycznego balaganu ze spelnia jego zadania dla swietego spokoju.
ale to tylko moje zdanie.
No sytuacja co najmniej dziwna. Pan Wróblewski rzeczywiście ma chyba nas - mieszkańców w głębokim poważaniu.
Podnosze, coś ktoś wie??? wkurza mnie ta sytuacja strasznie, idioci zamiast zabrać się za remont dalszej czesci drogi to postawili znak ograniczenia do 30! bo niby to cos zmieni i kierowcy zwolnia, kpina! Jesli nie chce im sie dalej modernizowac tego odcnka to niech zamontuja progi zwalniajace!!!
zadzwon do ZIKiT z tym pytaniem bo tutaj nikt nic nie wie a radni-nieporadni się nie pojawiają chociaż sądzę że też g. wiedzą
Remont ulicy ma ruszyc od 23 maja!!!Big Grin
dzwoniłas do zikitu ?
A remont ruszył? Big Grin
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
tak

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS