Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kandydaci na radnych dzielnicy w wyborach 09.01.2011
Witam serdecznie,

proszę o info o kandydatach ubiegających się o miejsce w radzie dzielnicy w najbliższą niedzielę. Przyznam szczerze że oprócz jednego Pana na plakacie nie mam pojęcia nawet kto startuje.

Mile widziane linki do stron kandydatówWink

Pozdrawiam
Jeszcze raz zwracam się z prośbą o jakiekolwiek info o kandydatach na radnych dzielnicy - wie ktoś coś moze o tych tajemniczych osobach czy w niedzielę mam się kierować wrodzonym instynktemWink
(07-01-2011, 20:29)lesio1978 napisał(a): Jeszcze raz zwracam się z prośbą o jakiekolwiek info o kandydatach na radnych dzielnicy - wie ktoś coś moze o tych tajemniczych osobach czy w niedzielę mam się kierować wrodzonym instynktemWink
Przede wszystkim podaj w jakim okręgu mieszkasz, bo sam Ruczaj jest podzielony na kilka okręgów i w każdym startują inni kandydaci. Nawet na tej samej ulicy dwa sąsiednie bloki mogą być w innych okręgach.
Wyszukiwarka okręgów: http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=30179
Witam! Nazywam się Marek Zawadzki i kandyduję do Rady Dzielnicy VIII - Dębniki. Mieszkam na naszym Osiedlu od ponad 20 lat i widzę wiele rzeczy, którymi należałoby się zająć dla nie tylko poprawy stereotypowego wizerunku tego miejsca (szare blokowisko, sypialnia Krakowa) ale głównie dla naszej wygody, bezpieczeństwa i po prostu przyjemniejszego życia. Marzy mi się więcej zieleni, porządnych dróg, chodników, miejsc parkingowych. Chciałbym szybkiego powstawania tak potrzebnych miejsc w żlobkach i przedszkolach, bo na szczęście zmieniają się zbyt rygorystyczne przepisy w tej sprawie. Do tej pory działam jako przewodniczący w komitecie domowym w bloku, w którym mieszkam i bardzo się cieszę, że w ostatnim czasie udało nam się, jako grupie lokatorów, wiele zdziałać (piszę o tym w ulotce, którą, mam nadzieję, otrzymacie Państwo w swojej listówce). Wydaje mi się, że można wiele zrobić, czekam na Państwa sygnały o tym, co przeszkadza i co chcielibyście zmienić. Pozdrawiam i zapraszam do głosowania.
Zapomniałem dodać, że mieszkam i kandyduję w okręgu nr 3 dzielnicy VIII Dębniki. Pozdrawiam i chętnie odpowiem na pytania. Mogę przesłać swoje ulotki na podany adres e-mail. Miłego dnia!
Czester masz rację - nie byłem zbyt dokładny i już spieszę to nadrobić.

DZIELNICA VIII OKRĘG 13 OBWÓD 172 - Smile proszę w takim razie o info o kandydatach do tego okręgu.
Panu Markowi bardzo dziękuje za odpowiedż i życze powodzenia w wyborach. Niestety nie ten okręgSmile
(08-01-2011, 13:27)lesio1978 napisał(a): DZIELNICA VIII OKRĘG 13 OBWÓD 172 - Smile proszę w takim razie o info o kandydatach do tego okręgu.
Niestety ani o Jarosławie Machowskim ani o Tomaszu Rutkowskim nie jestem w stanie nic powiedzieć.