Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkola na Ruczaju
Witam wszystkich,

Jak wiecie, z przedszkolami na Ruczaju jest fatalnie - jest ich o wiele za malo w stosunku do zapotrzebowania. Zakwalifikowanie sie do publicznego przedszkola na Ruczaju graniczy z cudem (w tym roku ponoc okolo 600 dzieci z naszej dzielnicy sie nie dostalo!), a z prywatnymi przedszkolami tez jest nieciekawie - jest ich malo, a poza tym, jak wiadomo, koszt prywatnego przedszkola jest dla wielu osob zbyt wysoki. Jesli macie jakies opinie na ten temat, piszcie. Slyszalam tez nowinki na temat planowanego nowego publicznego przedszkola na ul. Lubostron - jesli ktos ma jakies wiesci na ten temat, piszcie. Maja tez otworzyc nowe przedszkole na Torfowej, czy ktos z Was wie cos wiecej na ten temat?

Pozdrawiam,
Witaj,

wiem o budowie przedszkola przy ulicy Lubostroń, niestety nie wiem kiedy zostanie oddane do użytku, ale prace budowlane z tego co widziełem w toku
Witaj Smile

....z przedszkolami bywa różnie Sad czasem warto pokonać kilka kilometrów więcej Wink ale mieć pewność, że oddajesz dziecko w dobre ręce...i zapewniasz mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia Smile - nie bierzesz pod uwagę przedszkoli w innych dzielnicach Krakowa? - jest dużo fajnych placówek - tu polegam na opinii znajomych - i teraz wiem, że warto wstać wcześniej i przebijać się przez poranne korki Smile
Zdaję sobie sprawę, że zazwyczaj o wyborze przedszkola decyduje bliskość - i dzieci "lądują" w przedszkolach osiedlowych - bo tak wygodnie Smile
Moja koleżanka początkowo oddała swoje dziecko do osiedlowego przedszkola - jednak szybko zdecydowała sie odwozić córeczkę na drugi koniec Krakowa Smile - od tego momentu nie ma porannego płaczu a dziecko chetnie chodzi do przedszkola Smile ważna jest atmosfera - dziecko przecież spędza w przedszkolu dużo czasu - i jest to okres w którym kształtują swoją osobowość Smile

Pozdrawiam
Pascal, bede Ci wdzieczna za podanie adresu fajnych przedszkoli w Krakowie. A czy ktos z Was wie cos wiecej na temat nowo otwieranej filii przeszkola "Smerfy" na Torfowej? Maja przyjmowac dzieci od tego wrzesnia, niedawno byly zapisy. Ponoc ich glowna filia jest na Luzyckiej, a drugi oddzial maja na Kurdwanowie. Jesli slyszeliscie cos o tym przeszkolu, piszcie, please. Kazda opinia na wage zlota:-)
Hej Smile zerknij sobie na stronę http://www.podskrzydlami.pl/ - to przedszkole które ma naprawdę dobra opinię
Hej, Pascal, dziekuje bardzo - wiem, ze to dobre przedszkole, ale lokalizacyjnie dla mnie fatalnie. Mieszkam na Ruczaju, a pracujemy tez w zupelnie innej dzielnicy Krakowa - po drugiej stronie od tego przedszkola. Dojazdy bylyby koszmarem. Ale dziekuje za pomoc!Smile
Niestety wiem coś o tym, jak trudno dostać sie do przedszkola na Ruczaju, bo w tym roku chciałam zapisać swoją pociechę. Oczywiście znalazłam się w grupie tych 600-set dzieci, które nie dostały się do przedszkola publicznego Sad Nawet odwołania nie pomogły Sad Z prywatnymi przedszkolami też jest nieciekawie, bo w maju, kiedy już wiadomo, że nie przyjma dziecka do publicznego przedszkola, to rekrutacja do prywatnych jest już zamknięta.
Jeśli chodzi o przedszkole na Lubostroniu, to słyszałam, że ma być otwarte we wrześniu 2008 i bardzo na to liczę Smile
Polecam Centrum Wczesnej Edukacji ul. Wandejska 4
http://www.przedszkolekrakow.com/
Duzy ogród, dzieci dużo czasu są na powietrzu, dobra opieka, dużo zajęć dodatkowych - angielski, logopeda, gimnastyka korekcyjna itp.
Dzieci uczą się poprzez zabawęSmile
Cena tylko 390 zł z obiadem.
Przedszkole Centrum Wczesnej Edukacji na Wandejskiej 4 - cena 390 zł za miesiąc (w tym obiad) robi nabór do zerówki dla 5 -cio i 6-cio latków. Wspaniali nauczyciele, duży ogród-dzieci często są na powietrzu, domowa atmosfera. Na pewno lepiej posłać dziecko do zerówki tam, niż do przepełnionej szkoły - gdzie będzie siedziało kilka godzin na zatłoczonej świetlicy, gdzie nawet nie będzie miało miejsc przy stoliczku ani nawet na podłodze żeby odrobić lekcje. Nie mówiąc, że ze świetlicy pani nie zabiera dzieci na powietrze!
Dziękujemy za spam w kilku tematach - reklama w innym dziale.