Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotograf pilnie poszukiwany
Witam. W związku z modernizacją naszego portalu, poszukujemy osób, które zajmują się fotografią i lubią pstrykać na Ruczaju. Bynajmniej nie chodzi nam o jakiś wielki profesjonalizm. Amatorzy też potrafią zrobić dobre zdjęcia. Niestety, jako że portal Ruczaj.info nie przynosi żadnych zysków, a jest jedynie miejscem "mieszkańców dla mieszkańców", nie możemy oferować żadnych honorariów za zdjęcia. Jeśli jednak jesteś osobą, która chciałaby żeby jej zdjęcia zostały publikowane na naszym portalu (podpisane imieniem i nazwiskiem, bądź pseudonimem, bądź niepodpisane Wink), to proszę o kontakt przez prywatne wiadomości forum. Myślę, że strona główna seriwsu ruczaj.info jeśli zostanie wzbogacona fotkami naszej wspaniałej dzielnicy zyska na wyglądzie. Kiedyś sam się bawilem w pstrykanie, wiem że jest wśród nas wiele takich osób. Jeśli do nich należysz, to śmiało - do Konrada na pv! Wink
Skoro nikogo chętnego nie ma, to ja się piszę. Ale moje zdjęcia nie są profesjonalne - ostrzegam z góry.
Mieszkam na Ruczaju od niedawna, a w wolnych chwilach przy ładnej pogodzie chodzę na długie spacery " by być obytym w terenie". hmm.. może i ja bym się skusiła na pstrykanie Smile
spoczko - w razie czego kontaktujcie się ze mną na PV. Wink
Witam. Chętnie zrobię zdjęcia naszej okolicy/ Proszę sprecyzować co i gdzie Smile i na jaki adres wysłać. Jeśli ktoś ma ładny widok na ruczaj od siebie to możemy zrobić zdjęcie panoramiczne. Czekam na kontakt opus13@op.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS