Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole na Ruczaju w Krakowie
Witam

Planuję otworzyć w lutym 2010 roku prywatne przedszkole na ulicy Obozowej na osiedlu Ruczaj w Krakowie . Proszę o informacje czy ktoś z Państwa byłby zainteresowany Moją placówką i jakimi zajęciami dodatkowymi byliby Państwo zainteresowani o kontakt proszę na mój adres email handziah@gmail.com bądź na numer gg 8734612

Pozdrawiam serdecznie
Kilka pytań:
- jak duże ma być przedsięwzięcie? W sensie ilu opiekunów ma być w placówce?
- To już 2 miesiące do otwarcia, dwa słowa więcej na ten temat.
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Witam

Przedszkole planowane jest na 4 grupy 10- osobowe więc na 40 dzieci, opiekę będzie sprawować 8 pedagogów, przedszkole będzie czynne od 7 do 19
Godziny otwarcia są zachęcające.
Ile posiłków dziennie dostają maluchy?
Jakie jest wyposażenie przedszkola?
Będę korzystać z cateringu (szczegółów jeszcze nie znam), najpierw chciałam się rozeznać czy otwieranie kolejnego przedszkola na Ruczaju ma sens, czy będzie zainteresowanie taką placówką na początku przyszłego roku, z tego co się orientuję to jest na ulicy Obozowej przedszkole językowe działające od września tego roku i nie cieszy się za dużym zainteresowaniem, obawiam się, że moje przedszkole miałoby podobny problem.
Bardzo proszę o poradę czy jest zapotrzebowanie na kolejne przedszkole na Ruczaju i czy ulica Obozowa jest odpowiednią lokalizacją.
Żeby założyć firmę, to trzeba mieć takie rzeczy chyba rozpracowane na 10 tą stronę. Nie ma miejsca na błędy. Sugerowałbym zacząć od identyfikacji zapotrzebowania (ilośc rodzin/dzieci w wieku przedszkolnym w okolicy), a następnie biznesplan. Działania promocyjne to chyba oczywista oczywistość?
Jak dla mnie AnnaH1983 właśnie bada rynek, a forum wydaje się do tego całkiem dobrym, a co najważniejsze tanim rozwiązaniem Smile.

Moim zdaniem nowo otwarte przedszkole może miec problem z Klientami z uwagi na małą znajomość, brak doświadczenia. Nie ma szans, że jedna mama poleci drugiej taką placówkę, gdyż sama z niej do tej pory nie korzystała... no ale każdy kiedys zaczynał Smile.

Ja w każdym razie życze powodzenia, bo rodzin z małymi dziećmi jest na Ruczaju dostatek.
Dziękuję bardzo za poradę Smile właśnie chodzi mi o zbadanie rynku, nie miałam innego pomysłu jak forum, ciężko powiedzieć jak to będzie z Klientami, pomimo zapotrzebowania, ale fakt, że jest dużo rodzin z małymi dziećmi to argument na plus. Proszę o dalsze opinie.
To ja jestem chętna do pracy w Pani przedszkolu Smile
http://www.przedszkolekrakow.com/
Polecam przedszkole na ul. Wandejskiej 4 - duży ogród, dzieci mnóstwo czasu są na powietrzu, maja mnóstwo różnorodnych ciekawych zajęć, które bawią i uczą.
Przedszkole Centrum Wczesnej Edukacji na Wandejskiej 4 - cena 390 zł za miesiąc (w tym obiad) robi nabór do zerówki dla 5 -cio i 6-cio latków. Wspaniali nauczyciele, duży ogród-dzieci często są na powietrzu, domowa atmosfera. Na pewno lepiej posłać dziecko do zerówki tam, niż do przepełnionej szkoły - gdzie będzie siedziało kilka godzin na zatłoczonej świetlicy, gdzie nawet nie będzie miało miejsc przy stoliczku ani nawet na podłodze żeby odrobić lekcje. Nie mówiąc, że ze świetlicy pani nie zabiera dzieci na powietrze!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS