Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontenery przy Kobierzyńskiej
Exclamation 
Witam!
Chcę zwrócić uwagę na kontenery, które stoją przy ul. Kobierzyńskiej koło postoju taksówek. Uważam, że kontenery powinny być ogrodzone, gdyż ludzie spoza rejonu przywożą tony śmieci i okolica jest całkowicie zaśmiecona! Najbardziej bulwersujące jest to, że mieszkańcy płacą 6 zł od osoby za wywóz śmieci! Na to wygląda, że płacimy za wszystkich, którzy robią sobie tu wysypisko! Piszę, ponieważ chcę by w końcu ktoś coś z tym zrobił, żeby ogrodzić te kontenery! Straż miejska nic sobie z tej sprawy nie robi, na wielu zebraniach temat był poruszany, ale nikt oczywiście się za to porządnie nie weźmie! Mieszkańcy mają dość widoku śmietniska za oknem!
Bardzo proszę o radę jak można załatwić tę sprawę.
Przejeżdżając ulica Kobierzyńską, niejednokrotnie zwróciłem uwagę na wspomnine kontenery. Niestety, nie jest to dobra wizytówka naszego osiedla Sad. Zastanawiam sie kto jest odpowiedzialny za ustawienie kontenerów w taki sposób, aby każdy miał do nich dostęp. Może się mylę, ale wydaje mi się że odpowiednie zabezpieczenie kontenerów jak np. ogrodzenie, zadaszenie itp. będzie należało do spółdzielni/wspólnoty itp.
Z tego co widzę kontenery jak stały, tak stoją Sad
Może jakaś mała interwencja u władz?