Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SOBOL'A
Miałem niestety okazję poznać się z tą firmą i wszystkim zdecydowanie odradzam. Ich budynki z zewnątrz może i ładne w środku wykończone najtaniej jak się da,po kilku latach wiele rzeczy zaczyna się sypać. Sobol oczywiście uchyla się od jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Co Ci się sypie dokładnie?
Tu tynk pęka, tu płytka odpada, jak są ulewy to do piwnicy czasami wchodzi woda. Ciągi wentylacyjne są tak zrobione,że w kuchni z wywietrznika czasami tak wieje,że zdmuchuje ogień na kuchence. Ale najgorsze są balkony brak zadaszenia ,bez izolacji, w wylewce siedzi wilgoć ,rosną mchy oraz inne roślinki i niszczą wylewke. U jednego kolegi wilgoć z balkonu weszła do mieszkania i musiał całą podłogę wymieniac bo od spodu speleśniła. Sobol nie czuje się w żaden sposób odpowiedzialny za to co zbudował.
hmmm, no przyznam się że nie miałem, jak piszesz wątpliwej, przyjemności zapoznać się z podejściem Sobola do budowlanki, ale przymierzam się do kupna mieszkania na Ruczaju (gdzieś niedaleko Kampusu) to będę uważał. W ogóle znacie jakieś sposoby na takich nieuczciwych budowlanych olewaczy? Jak sprawdzić czy mieszkanie które chcę kupić nadaje się do czegokolwiek a nie sypnie mi się za chwile?
mieszkanie zawsze możesz obejrzeć wcześniej, jest taka strona z wirtualnymi wizytami, które pokażą każdy element mieszkania w kompie bez zbędnych podróży jak mieszkanie tutaj z innej dzielnicy - nie ruczaj:
http://www.domoklik.pl/virtualtour.php?vt=moveno_1
no widziałem, w sumie... fajna zabawa Smile
Fajny ktoś miał pomysł na biznes, takie 3d myślę że się może przydać też np. w Biblotekach czy Muzeach. Jakby można bylo tak zwiedzić Kampus UJ, czy Zakrzówek Wink Ale na stronie widzę że w Krakowie ich jeszcze nie ma? Chociaż w sumie piszą że to wersja beta. No przydało by się coś takiego, przydało. Pozdrawiam
Galimatias
wiesz, nowa technika, rozwój, nowe rozwiązania...będzie coraz więcej nowych serwisów. Co do tego, o czym piszecie, to ewidentnie wygląda na zajawkę serwisu.

A co do obecności tam Krakowa to na bank będzie, wszak to po stolycy najważniejsze miasto, przynajmniej pod względem mieszkańców, czyli tych co szukają mieszkania.
(04-06-2009, 14:14)Musztarda napisał(a): hmmm, no przyznam się że nie miałem, jak piszesz wątpliwej, przyjemności zapoznać się z podejściem Sobola do budowlanki, ale przymierzam się do kupna mieszkania na Ruczaju (gdzieś niedaleko Kampusu) to będę uważał. W ogóle znacie jakieś sposoby na takich nieuczciwych budowlanych olewaczy? Jak sprawdzić czy mieszkanie które chcę kupić nadaje się do czegokolwiek a nie sypnie mi się za chwile?

Jeśli kupujesz używane, to łatwo można to zobaczyć, jeśli się wie, na co trzeba popatrzyć. Ja mieszkam naprzeciw Sobola - polana żywiecka - rewelacja - polecam. Do Kampusu ok.10 minut wolnym spacerem (z małym dzieckiem). Blisko lasek, !5 min na pętlę w borku Fałęckim. O wiele ciszej i spokojniej niż po drugiej stronie Kobierzyńskiej 9np na osiedlu Europejskim)
Hej, hej,
czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z Sobola?- piszcie proszę, bo rozmyślam zakup mieszkania w ich nowej inwestycji i chętnie sie dowiem jak najwiecej -moze te kilka przykrych sytuacji to "wypadki przy pracy"?
Dla mnie firma Sobola jest warta polecenia, z resztą można popytać innych mieszkańców na ul. Obozowej. Wydaje mi się, że te osoby, które piszą negatywnie na tym forum nt. tej firmy, robią to z czystej złośliwości...Nie chce mi się wierzyć, że to co niektórzy piszą na tym forum, to prawda... Ja z mężem kupiłam mieszkanie na Obozowej od tego dewelopera i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nic nam się na głowę nie sypie. Mamy piękne mieszkanie, a przy tym okolica spokojna i atrakcyjna. Radzę osobiście się tam przejść i zapoznać się z mieszkaniami i okolicą Wink
Zgadzam się z przedmówczynią. Firma Sobola to bardzo rzetelna firma, tak twierdzi też wielu mieszkańców jego inwestycji na ul. Obozowej. Ktoś na tym forum próbuje ostro pojechać po opiniach tego dewelopera, pewnie konkurencja robi tej firmie czarny PR! Ja mam przyjaciela, który mieszka na ul. Obozowej - właśnie od nich zakupił mieszkanie i nie skarży się na nie ani na właściciela budynku! Poza tym, dużo mi opowiadał o "sympatycznych" paru sąsiadach, którzy szukają wiecznie problemów, może oni też działają na tym forum... Cała Polska! Szkoda co gadać! Byleby tylko zaszkodzić drugiemu!Masakra!!!!!!!!!
Rolleyes 
Ja jestem bardzo zadowolona z mężem. Mieszkamy w ich budynku na Obozowej już 5 lat i jakoś nie narzekamy, nie rozumiem tych opinii negatywnych....
Słyszałam już wiele o tych rozsiewanych w sieci negatywnych opiniach na temat firmy Sobola. Parę osób z naszego osiedla mści się na tym Panu, bo narzekają, że mieszkają w małych klitkach i mają do niego pretensje, że nie odpisuje im na maile. Narzekają teraz na swoje małe "klitki", a czemu w takim razie nie kupili sobie większych mieszkań, albo nie wybudowali sobie domu? Parę lat temu chyba nie byli tacy mądrzy... Te osoby wyżywają się teraz, bo pewnie żałują swoich decyzji, muszą teraz spłacać przez większość swojego życia gigantyczne kredyty na 30 lat, albo po prostu odwidziało im się mieszkać tam gdzie mieszkają...Polacy potrafią tylko narzekać i osądzać wszystkich wokół za swoje błędy, tylko nie siebie!załamka... Ja się cieszę z tego co mam, a mam może małe mieszkanko, ale za to przytulne, ładne i co ważne, nic się w nim nie psuje, tynk nie odpada i grzyba też nie ma! Najważniejsze jest jednak to, że ja i moja rodzina dobrze się w nim czujemy. Tyle na ten temat!
mam mieszkanie od tego dewelopera - mieszkam w nim już z mężem 5 lat i żadnych problemów nie mam, poza tym, że mam daleko do pracy Sad 1h jazdy na drugi koniec Krakowa...Poza tym każdy nam chwali nasze mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem, nic się nie sypie, ogrzewanie ok, wilgoci też żadnej nie ma.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS