Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reklama
Forum powstało niedawno i pewnie nie wszyscy mieszkańcy wiedzą o jego istnieniu Wink - może jakaś reklama? Smile przydałaby się większa liczba użytkowników, którzy podzieliliby sie własną, subiektywna opinia
W ten weekend udało nam się rozwiesić trochę ogłoszeń z informacją o forum. Mam nadzieje, że wkrótce podejmiemy dalsze działania.
Gdyby ktoś był chętny do pomocy to zapraszam Smile.
Jutro ostatni egzamin maturalny wiec bede mial troche wolnego, chetnie pomoge, mam sam przygotowac takie plakaty czy jest moze jakis gotowy projekt ?
Projekt już jest, gotowe plakaty wiszą już w okolicy Smile.
Postaram się w najbliższych dniach przygotować tego więcej i wtedy zgłoszę się już na priv z prośbą o pomoc.

A przy okazji powodzenia jutro na egzaminie Smile.
Dzieki przyda sie Smile w takim razie czekam na informacje.
Reklama nawet skuteczna, czego dowodem jestem :-)
Samo ruczaj.info znam od dość dawna ale cieszę się, że powstało forum. Ja akurat reklamę widziałem na zwykłym słupie, a czy w miejscach uczęszczanych przez ludzi (sklepy, wypozyczalnie) też widnieją ?
W kilku miejscach wiszą, w większości przypadków są to jednak zwykłe słupy.
Właściwa intensyfikacja działań będzie miała miejsce pod koniec przyszłego tygodnia - mam nadzieje, że zdążymy ze wszystkim.

Generalnie po 2 tygodniach funkcjonowania jest nas już 25 osób Smile.
Pozdrowienia zatem dla wszystkich obecnych oraz przyszłych forumowiczów Smile.
Życzę powodzenia! Smile fajnie, że jest tylu chętnych do pomocy - mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej - trzymam kciuki Smile
W tym tygodniu rozpoczęliśmy nowe działania informacyjne. Na słupach m.in na Chmieleńcu, os. Europejskim oraz przy ulicy Obozowej pojawiły się nowe plakaty.
W najbliższych dniach również wielu z Was, mam nadzieję, spotka się z naszymi wizytówkami, których wygląd prezentuję poniżej.

[Obrazek: wizyt_ruczaj.png]

Niestety drukarnia nas trochę zawiodła i wizytówki nie prezentują się do końca tak jak powinny, ale obiecujemy się poprawić i kolejna partia będzie ładniejsza Smile.
Na koniec chciałbym podziękować użytkownikowi maciekli za pomoc w prowadzeniu akcji informacyjnej.
Dzięki Maciek Smile
może mała zajawka u konkurencji ?Tongue
Myślałem o tym Smile.
Jest wiele zalet takiego rozwiązania, są jednak i wady w stylu "nie wypada".

Pytanie czy zamieszczenie takiej informacji jest czymś złym, czy tylko ja mam opory natury moralnej Smile.
Tak, czy inaczej krótka informacja na pewno dostarczyłaby wiele korzyści Użytkownikom, którzy mieliby możliwość wyboru Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS