Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kursy wakacyjne
Witam czy ktoś zna jakąś szkołę na ruczaju gdzie odbywają się kursy angielskiego na wakacjach?
Ja polecam szkole Let's Speak na Szuwarowej w tamtym roku mieli dość ciekawątpliwościofertę kursów wakacyjnych ( chodziłam na angielski intensywny 2x1,5h w tyg.przez miesiąc) dużo mówiliśmy grupy były małe więc skorztstalam.Polecam tam Panią Anię super podejście do uczniów!Korepetycje są ok ale w grupce można porozmawiać i wymienić poglądy z większą ilością osób:):)
dzięki, byłam się tam dowiedzieć wczoraj i tworzą się grupy na lipiec i sierpień Nawet fajne ceny a i zniżki są jak z 2gą osobą się zapisze.
może dobrze by było sobie poszukać kogoś kto udziela korepetycji? dla mnie to był sposób, żeby znowu mieć styczność z językiem obcym.
Są teraz fajne i niedrogie kursy online, choć najlepiej to jechać za granicę się uczyć.
(22-03-2015, 20:54)miri napisał(a): Są teraz fajne i niedrogie kursy online, choć najlepiej to jechać za granicę się uczyć.
Najlepiej jechać za granicę już ze znajomością języka.Smile
A co do metody nauki to zależy co komu odpowiada. Mi szło najlepiej w kilkuosobowej grupie.
Indywidualny nauczyciel tez da radę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS