Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejście Zachodnia-Grota Roweckiego
Przed wyborami pojawią się na pewno, a po wyborach wszelki ślad po nich zniknie Wink
(24-05-2010, 15:58)Jacob napisał(a): Trzeba będzie w przyszłości wybrać bardziej internetowychWink

A może trzeba wystawić kandydata forum Wink
W takim razie ja zgłaszam moją kandydaturę. Uważam że nadaje się na radnego bo TAK. Jestem mądry, zdolny, piękny i bardzo skromny.
(08-06-2010, 13:02)Jacob napisał(a): W takim razie ja zgłaszam moją kandydaturę. Uważam że nadaje się na radnego bo TAK. Jestem mądry, zdolny, piękny i bardzo skromny.

masz mój głos Smile
Pomysł wystawienia własnego kandydata spośrod nas, nie jest wcale taki zły. Jacob - mój głos też masz. Big Grin
Dzięki za poparcie, od teraz jesteście w moim sztabie wyborczym.
Budowa drogi publicznej na odcinku ul. Zachodniej - konsultacje

„Budowa drogi publicznej na odcinku ul. Zachodniej w Krakowie o długości 264,40 m wraz z odwodnieniem powierzchniowym”

W związku z powyższym, w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją, przeprowadza się konsultacje społeczne.

W dniu 16.12.2010 r. w godz. 16.00 -18.00 odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami Krakowa w Siedzibie Rady Dzielnicy VIII- ul. Praska 52, 30-322 Kraków.

Wnioski i zastrzeżenia dotyczące przedsięwzięcia, można będzie przesyłać w formie pisemnej w terminie do dnia 31.12.2010 r. pocztą na adres:

PROJEKT ZACHODNIA Sp. z o.o., 30-703 Kraków, ul. Jana Dekerta 2

lub złożyć w Siedzibie Rady Dzielnicy VIII- Ul. Praska 52, 30-322 Kraków.

Przesłane, podpisane i zaopatrzone w adres uwagi, wnioski i zastrzeżenia zostaną przeanalizowane i ujęte w Raporcie o oddziaływaniu na środowisko.
Panie Piotrze, Mam kilka pytań w sprawie tej drogi. Z czyjej inicjatywy ten projekt powstał? Wzdłuż istniejącego odcinka Zachodniej są miejsca parkingowe mieszkańców. Czy te miejsca parkingowe są ujęte w projekcie? Planowany chodnik od ul. Zalesie do ul Bobrzynskiego przebiegałby po terenie spółdzielni Ruczaj-Zaborze a spółdzielnia na pewno nie pozwoli na taką inwestycję. Czy coś na ten temat jest w projekcie?
Zgadzam się, że na Ruczaju jeśli chodzi o drogi jest ciasno. Jednak czy przedłużenie Zachodniej naprawdę będzie takim super rozwiązaniem??
Proszę zauważyć, że rano (czyli w największym szczycie) korek na Kobierzyńskiej jest dopiero poniżej Lidla w stronę Rostworowskiego. Na Grota auta stoją dopiero jakieś 200m przed Orlenem. Dalej natomiast tj. Grota od Orlenu i Kobierzyńska od Rostworowskiego i tak są zakorkowane. Niezależnie od wyboru trasy rano (na Grota z Kobierzyńskiej przez Zachodnią i na odwrót) korek i tak będzie na każdej z nich. Reasumując, na obydwu ulicach obciążenie jest podobne.
Dlaczego nikt nie wspomina o planowanej budowie ulicy 8 Pułku!!!!!! Ta inwestycja mocno odciąży Kobierzyńską i wtedy będziemy mieli 3 drogi, a to już chyba będzie optymalne bo przecież nigdy na jednego mieszkańca nie będzie przypadał jeden pas ruchu.

P.S. Zainteresowanych wspomnianą przeze mnie ulicą 8 Pułku zapraszam na http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=27415&sub_dok_id=27415
qrash - na Kobierzyńskiej są dni że stoi się w korku już od Szuwarowej!!!!to zależy od pory największego ruchu i dnia tygodnia.
Co do ul. 8 Pułku - rewelacja! Przecież docelowo i tak bez tej drogi grozi nam paraliż, nie mówiąc już o tym że infrastruktura drogowa na Obozowej to katastrofa infrastrukturalna.
Walka trwa:
http://www.gazetakrakowska.pl/aktualnosc...,id,t.html
Wink 
Przejscie Zachodnia-Grota Roweckiego tak naprawde uzaleznione jest od Przejazdu Zachodnia-Grota Roweckiego. W zwiazku z tym przenosze sie na temat http://forum.ruczaj.info/showthread.php?...47#pid3447 , oczywiscie nie zapominam o tym w razie jakichs nowych postow Smile