Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkola na Ruczaju
Mam ogromną prośbę o Wasze opinie na temat przedszkoli na ruczaju, zarówno publicznych jak i niepublicznych.

Zależy mi na Waszej ocenie, informacji o dostępności i cenach.
Dzięki i pozdrawiam
Czyżby chęć założenia??Jest nas tu więcej. Noszę sie sama z tym już od roku.Możemy porozmawiać na priv??
Kiedyś mi to chodziło po głowie ale jak narazie przeszło ... Smile
Pytam, bo mój synek wchodzi w wiek przedszkolny i musze się rozglądnąc w tym temacie Smile
Jak będziecie zakładać (bo mnie narazie na to nie stać) to zgłaszam się do pracy bo moja kończy się we wrześniu Sad
Agulka sto lat Cię tutaj nie widziałem! Pozdrawiam!
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
Polecam przedszkole samorządowe na ul. Zachodniej.
Jak w każdym przedszkolu dużo zależy od Pań opiekujących się daną grupą. Moje dziecko trafiło dobrze i uwielbiało tam chodzić.

Kilka lat temu warunkiem dostania się do przedszkola samorządowego na Ruczaju (i pewnie w większości przedszkoli w Krakowie) było uczęszczanie wcześniej do żłobka i pracujący rodzice. No chyba że żyło się na kocią łapę (czytaj matka samotnie wychowująca dziecko) Smile. Dzieci takich rodziców z urzędu dostają miejsce, co uważam za największą głupotę całego systemu rekrutacji. Może teraz się coś zmieniło w tej kwestii?
Witam

W nowym etapie osiedla - Brukseli ma powstać duże profesjonalne przedszkole z własnym ogrodem - informacja jest na stronie developera w aktualnościach.

Przedszkole, które kupiło lokal nazywa się "Happy Kids" ma już jedno przedszkole na Klinach. To które ma być na os. Europejskim ma być Przedszkolem Językowo - Sportowym.

link do strony przedszkola : www.przedszkole-happykids.pl/os-europejskie

co sądzicie ?
Nie ten dział chyba
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
Przedszkole Centrum Wczesnej Edukacji na Wandejskiej 4 - cena 390 zł za miesiąc (w tym obiad) robi nabór do zerówki dla 5 -cio i 6-cio latków. Wspaniali nauczyciele, duży ogród-dzieci często są na powietrzu, domowa atmosfera. Na pewno lepiej posłać dziecko do zerówki tam, niż do przepełnionej szkoły - gdzie będzie siedziało kilka godzin na zatłoczonej świetlicy, gdzie nawet nie będzie miało miejsc przy stoliczku ani nawet na podłodze żeby odrobić lekcje. Nie mówiąc, że ze świetlicy pani nie zabiera dzieci na powietrze!