Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ulica Raciborska podlega pod któryś z planów zagospodarowania przestrzennego?
#1
Witam, czy ktoś wie może czy ulica Raciborska ma plan zagospodarowania przestrzennego lub studium???
#2
o bardzo dobre pytanie Smile jeśli ktoś coś wie czekam z niecierpliwością i ja na odpowiedź Big Grin
#3
Mamy na forum radnego, może on pomoże.
#4
Jakis bezradny ten nasz radny. Pewnie przypomni sobie o nas przed nastepnymi wyborami. BEZNADZIEJA Sad
#5
Chodzi o ulubieńca forum Piotra W?
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
#6
Mojego ulubieńca! :-D
#7
Jak się okazało, nie tylko Twojego! ;-)
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum
#8
Podobno mają na środku ulicy wystawić kolejny blok Wink
#9
Tu są plany (w zakładce:obowiązujące plany miejscowe oraz stan prac planistycznych) http://planowanie.um.krakow.pl/bppzoom/i...hp?ID=2000 - ale nie

Może ten obszar też będzie w zainteresowaniu planistów: Uchwała Nr XXII/316/2012 Rady Dzielnicy VIII z dnia 29.02.2012 r.
w sprawie przystąpienia do prac nad Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „Szuwarowa – Piltza”.
Na podstawie § 4 pkt 4 lit. g Statutu Dzielnicy VIII stanowiącego załącznik nr 8 do uchwały Nr LXVII/660/96 Rady Miasta Krakowa z dnia 18 grudnia 1996 r. w sprawie organizacji i zakresu działania dzielnic (tekst jednolity: Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego z dnia 6 listopada 2002 r. Nr 243, poz. 3278 zm.: uchwała Nr CV/1060/06 Rady Miasta Krakowa z dnia 29 marca 2006 r. oraz Nr CX/1107/06 z dnia 24 maja 2006 r.) Rada Dzielnicy VIII uchwala co następuje:
§ 1
Wnioskuje się do Prezydenta Miasta Krakowa o przystąpienie do prac nad Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „Szuwarowa – Piltza” w granicach wyznaczonych: ul. Szuwarową, ul. Kobierzyńską, ul. Babińskiego, ul. Piltza, ul. Lubostroń, nienazwaną drogą na północ od ul. Lubostroń, linią prostopadłą do ul. Szwai, ul. Szwai, wzdłuż południowej i wschodniej linii budynków przy ul. Chmieleniec do ul. Szuwarowej zgodnie z załącznikiem graficznym.
§ 2
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VIII Dębniki /-/ Arkadiusz Puszkarz


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uzasadnienie:
Wymieniony obszar jest jednym z ostatnim fragmentów Osiedla Ruczaj, na którym możliwe jest uniknięcie negatywnych skutków zagospodarowania przestrzennego terenu w nieuporządkowany sposób. Na tym terenie cały czas postępuje wielorodzinna zabudowa, wpływają kolejne wnioski o ustalenie warunków zabudowy dla zamierzeń inwestycyjnych dotyczących kilkukondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Brak odpowiedniego planu spowoduje, że na tym obszarze, będącym obecnie jednym z najintensywniejszych miejsc inwestycyjnych w Krakowie, zostanie stracona szansa na stworzenie terenu uporządkowanego w harmonijny sposób, uwzględniającego wszelkie uwarunkowania i wymagania funkcjonalne, społeczno-gospodarcze, środowiskowe, kulturowe oraz kompozycyjno-estetyczne.
#10
eeee...
#11
Temat już nieaktualny. Moim zdaniem można zamknąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Ruczaj.info | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS