Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para pracujaca poszukuje 1-pokojowego mieszkania
poszukujemy mieszkania o dobrym standardzie do wynajmu na min. rok od 1-go czerwca
najchetniej Ruczaj ale nie koniecznie, chodzi o to zeby bylo to mieszkanie w miare nowe, najlepiej bez gazu (sam prad), umeblowane lub czesciowo, no i oczywiscie mozliwosc podlaczenia netu.
jestesmy pracujaca para ktora szuka spokojnego mieszkankana na dluzej.
co do ceny to bedziemy rozmawiac juz po zlozeniu przez kogos oferty ale prosze podsylac propozycje

z gory dziekuje za kontakt
pozdrawiam

kontakt:
odpowiedz na moj temt na forum
jrrt83@gmail.com
tel: 501545892
gg: 6876302

nareszcie ktos pomyslal o takim forum
pozdro dla moderatorow Smile
Widziałem ogłoszenia na tablicy w Lewiatanie na Kobierzyńskiej. W sumie dobrze by było gdyby tego typu ogłoszenia trafiały na tą stronę...
Piotr napisał(a):Widziałem ogłoszenia na tablicy w Lewiatanie na Kobierzyńskiej. W sumie dobrze by było gdyby tego typu ogłoszenia trafiały na tą stronę...

dzieki za podpowiedz
na pewno podjade i zobacze co tam jest ciekawego
wlasnie dobrze by bylo gdyby ktos sie zainteresowal popularyzacja tego forum na ruczaju i nie tylko
mysle ze np karteczka z adresem strony przyklejona pod lewiatanem bedzie dobrym pomyslem na poczatek
jak tam podjade to przykleje mam nadzieje ze admin sie nie obrazi Wink
pozdo
Generalnie możesz zerknąć w obu Lewiatanach - Kobierzyńska i Pasaż Ruczaj (ul. Raciborska) - tam chyba też jest jakaś tablica.
To chyba taki Lewiatanowy zwyczaj Smile.

Z tego co wiem wiekszość nowych budynków na Ruczaju jest bez gazu, także tutaj nie powinieneś mieć problemu. Z dostępem do internetu też nie jest najgorzej.

W kwestii popularyzacji forum, rzeczywiście planujemy kampanię informacyjną. Mamy nadzieję, ze juz wkrótce będzie nas dużo więcej.
A za karteczkę z góry dziekuję Wink
Mała poprawka...
Byłem wczoraj w Pasażu Ruczaj i tam tablicy nie widziałem Sad.
admin napisał(a):Mała poprawka...
Byłem wczoraj w Pasażu Ruczaj i tam tablicy nie widziałem Sad.

dzieki za info
Wink 
Szukamy z żonką kawalerki do wynajęcia od lipca.
Chcielibyśmy wynająć na dłuższy okres, dlatego liczymy na łagodny wymiar kosztów Wink

Można sie ze mną skontaktować mailowo (info w profilu) lub komórkowo: 600678649.