Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROINS - moja opinia
Witam

Nie polecam kupowania mieszkań od firmy PROINS,

*opinia jest moją prywatną - popartą osobistym doświadczeniem - mieszkaniem z felerem (dość poważnym).

Życzę tej firmie jak najmniejszej ilości sprzedanych mieszkań
co takiego się stało ?
nie chcę rozwijać tematu, ostrzegam jedynie przed takim badziewiem, to niestety nie Niemcy - mam jednak nadzieję, że winny tego partactwa (architekt, wykonawca, ktokolwiek inny) a przecież tego się już po latach nie dojdzie - poczuje jak mu się w życiu "zwróci" z nawiązką to co zrobił.

Życzę Ci zatem (lub Wam) anonimowi winni takiej a nie innej konstrukcji bloku właśnie tego, w tym lub następnym życiu wszystko się wraca - i zło i dobro
hmm...
(07-05-2011, 22:42)petersett napisał(a): *opinia jest moją prywatną - popartą osobistym doświadczeniem - mieszkaniem z felerem (dość poważnym).
Jak już zaczynasz temat to pisz konkrety.
A jak w mieszkaniu jest wada to sprawę do sądu.
daj kasę na sąd, od razu pójdę
Petersett myślę, że Twój temat niczego nie wnosi. Może napisz co się stało dokładnie, żebyśmy mieli jasny obraz sytuacji. To co pisałeś powyżej to jakiś bezsens o karmie i życiu po życiu oraz złorzeczenie bliźniemu Wink A to nieładnie z Twojej strony. Przypomina ostatnią kampanię prezydencką, gdzie zamiast argumentów pojawiały się niczym niepodparte pomówienia.
Najlepsze forum wędkarskie: http://extreme-fishing.pl/forum