forum.ruczaj.info

Pełna wersja: Ulice dziurawe jak ser szwajcarski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stan ulic Grota-Roweckiego i Bobrzyńskiego jest KATASTROFALNY i tu nie chodzi o małe dziurki nierówną nawierzchnie korki do tego jakoś się przyzwyczaic można ale rozmiary dziur po zimie są poprostu katastrofalne zagrażające własnemu bezpieczeństwu, ich głębokość to na moje oko sięga gdzieniegdzie i 30cm nie mówiąc o 100% pewności uszkodzenia felg i opon po wjechaniu w nie, jazda tymi ulicami wygląda jak slalom-gigant co jest oczywiste nikt nie chce zniszczyć samochodu myślałem ze to jakoś połatają a tu prawie połowa maja i NIC!! jest tylko gorzej.. Radni czas chyba zadziałać.. bo tak dalej być nie moze..
Co racja to racja, jazda tymi ulicami przypomina slalom gigant. Najgorzej jest jak ktoś jedzie z naprzeciwka i bardzie interesuje go to czy nie wjedzie w dziurę niż czy czołowo w autobus.
Na Kobierzyńskiej tez jest całkiem spora dziura, na którą trzeba uważać (jadąc od Tesco tuż przed tym budynkiem, gdzie zlokalizowana jest poczta, chyba blok nr 93).
Zaraz po zimie kilka razy widziałem na mieście ekipę łatającą dziury m.in. na Lipińskiego na Ruczaju. Zaś w ostatnich dniach jakoś cisza Sad.
Niedawno wróciłem od domu i akurat widziałem jak łatali dziury na ulicy Grota Roweckiego Smile
w ktorym miejscu? bo ja dzis jechalem i jakos poprawy nie widzialem
faktycznie coś tam polepili ale to i tak kropla w morzu potrzeb..
jakis czas temu polatali tez te kratery kolo kauflandu
niestety nie wszystkie na pasach w drugą strone dalej dramat na tym skrzyżowaniu
A może miasto zbiera na nową, śliczną ulicę z biegnącym wzdłuż tramwajem...
Może tylko zanim zbierze to będziemy jeździć po drodze gruntowej. Zastanawia mnie milczenie naszych radnych. Daleko do wyborów więc cisza spokój nic się nie dzieje jednym słowem nuda.
(14-05-2010, 21:40)piraiki napisał(a): [ -> ]A może miasto zbiera na nową, śliczną ulicę z biegnącym wzdłuż tramwajem...

Obawiam się że Jacek M zbiera na kolejną hale w Krakowie, żeby móc po sobie pozostawić wspomnienia wspaniałego prezydenta za 100 lat, kiedy nikt nie będzie pamiętał o tym, że Krakowskie ulice (nie tylko na Ruczaju) są jak ser Szwajcarski. :-(
Pokrzywione felgi, popsute zawieszenia w samochodach, to jeszcze nic. Fatalny stan dróg w dużej mierze odpowiada wypadkom drogowym, w których ludzie tracą zdrowie i życie.
Ich krew jest na rękach naszych decydentów, którzy mają to w "głębokim poważaniu", bo zamiast robić za nasze pieniądze to co jest konieczne, to wolą zaspokajać swoje chore ambicje. :-(
No to mamy autostrade na ruczaju nie ma dziur to fakt natomiast Kapelanka, Brożka.. tu chyba nie ma słów żeby opisać w jakim stanie są te ulice.